Simac Electronics officieel servicepartner van VIAVI Solutions

VIAVI Solutions heeft Simac Electronics, partner van de Fiber Carrier Association (FCA), benoemd tot officieel servicepartner voor de Benelux. Daarmee kunnen Nederlandse en Belgische gebruikers van VIAVI meet- en testapparatuur hun apparatuur voortaan lokaal laten onderhouden, kalibreren en repareren.

De FCA ziet deze ontwikkeling als een belangrijke stap voor de sector. Het betekent dat een grote groep VIAVI-gebruikers nu kan rekenen op snellere doorlooptijden, minder logistieke vertragingen en ondersteuning door een partij die actief betrokken is bij de glasvezelketen.

Tot nu toe moest defecte of te kalibreren apparatuur vaak buiten de Benelux worden opgestuurd, wat extra tijd en kosten met zich meebracht. Met het gecertificeerde servicecentrum van Simac Electronics in Drunen komt hier verandering in. Het lokale team is door VIAVI opgeleid en gecertificeerd en kan onderhoud en reparaties uitvoeren op fabriek-niveau.

“Met deze stap versterken we onze servicepropositie voor de Benelux,” zegt Ivo de Rooij, managing director bij Simac Electronics. “Onze technici zijn getraind en gecertificeerd door VIAVI, waardoor we dezelfde kwaliteit kunnen leveren als de fabriek, maar dan zonder de logistieke omwegen.”

Gebruikers van onder meer OTDR’s, Optical Power Meters en andere glasvezeltestoplossingen kunnen vanaf nu rechtstreeks terecht bij het servicecentrum in Drunen.

Je hebt alles gelezen over

Simac Electronics officieel servicepartner van VIAVI Solutions

Vergroot jouw kennis en lees meer over Fiber en Glasvezel en lees recente berichten van de Fiber Carrier Association.

Fiber Vakdag 2026

De Fiber Vakdag 2025 is nog maar net voorbij en toch kijken wij al uit naar de volgende edite. Laat jouw e-mail achter en wij houden je, zodra dit zover is, op de hoogte!